Pokaż wyniki od 1 do 15 z 38

Temat: Wodny Świat

Threaded View

  1. #9
    Zarejestr.
    Aug 2011
    Postów
    1,394
    Punkty
    14,589
    Poziom
    36
    Osiągnięcia:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    Podziękuj
    7,219
    Thanked
    3,205 Times
    in
    699 Posts
    and
    0 Media
    Gdyby to zrobił ktoś inny , mniej zaawansowany , to bym powiedział że nawet fajne ale po tobie spodziewałem się więcej , sory ale ze wszystkich twoich projektów to ten zapowiada się najgorzej , po pierwsze , pstrokate ni to ni owo ci wychodzi z tego , spróbuj postacie zrobić w kolorystyce pierwotnej , a nie tak jak Marcin sugeruje , zobaczymy jak będzie , niebo , lux słoneczko ładne ale czemu resztę nieba jest żółte ? To nie pustynia tylko ocean , trochę błękitnego w tle nieba a ocean z ciemnej zieleni może przechodzić w jasną zieleń , nawet bardzo jasną ale nie z ciemnej zieleni w zdecydowanie niebieski , to bez sensu całkiem , po za pstrokacizną nic nie uzyskujesz w ten sposób , jak z tym pokombinujesz dopiero zobaczymy jak będzie i zastanowimy się nad kolorem czcionki , jedyne co mi się podoba w tej chwili to pomysł tej wyspy za mgiełką ino ta mgiełka tez nie taka jak trzeba , delikatnie zielonkawa powinna być przy założeniu że kolorystykę oceanu zrobisz jak piszę. Zawsze w twoich projektach główna siłą po za świetnymi wycięciami postaci była znakomita kolorystyka , niestety tu to jak dla mnie jest najsłabszy element projektu .
    Ostatnio edytowane przez rakord ; 23.10.2011 o 17:51

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •