Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Threaded View

  1. #10
    Zarejestr.
    Jun 2011
    Skąd
    Pabianice
    Wiek
    45
    Postów
    4,889
    Punkty
    524,393
    Poziom
    100
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranOverdrive50000 Experience Points
    Odznaczenia:
    Posting Award
    Podziękuj
    8,070
    Thanked
    14,321 Times
    in
    2,585 Posts
    and
    7 Media
    Cytat Napisał GAROT Zobacz post
    Ja wiem że w przypadku zrobienia całego frontu bokiem musi być od dołu i w takim przypadku bym tak zrobił, jednak akurat ten jeden tekst z nazwiskami mi tak pasował :)
    Tak jak napisałem wyżej, nie ma tu znaczenia czy cały front jest bokiem, czy grafika jest normalnie, a tylko same teksty są bokiem. Zasada zawsze jest ta sama. Po prostu tak jest, że piszemy od lewej do prawej, góra jest górą, dół jest dołem, lewa strona lewą, prawa prawą, front frontem, a tył tyłem itd. Gdy stoimy z przodu przed samochodem, to widzimy kierownicę po swojej prawej stronie, ale tak naprawdę ten samochód ma kierownicę po lewej stronie.

    Cytat Napisał GAROT Zobacz post
    A jeszcze pytanie, czemu więc na grzbiecie jest od góry zawsze tekst w każdych nawet oficjalnych okładkach?
    Te same zasady. Piszemy od lewej do prawej, od góry do dołu.



    Zasugerowałem błąd pisowni, bo dla mnie jest to oczywiste, a że ma być kolekcja, to pomyślałem, że warto o tym wspomnieć. Jeśli jednak chcesz zrobić po swojemu, to tak zrób. W końcu to Twój autorski projekt i może z jakichś powodów ma być inaczej. Ja chciałem tylko pomóc
    OM

  2. Już 4 użytkowników podziękowało scooter29 za ten post

    GAROT (10.04.2023),pytlaczek (11.04.2023),rafael78 (12.04.2023),szobrycki (10.04.2023)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •