Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Threaded View

  1. #38
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    96
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    subwoofer to nie jest prawda, że nie reagowałem bo pytałem czy nie zaproponujesz jakiegoś uniwersalnego tła na tył (bo jakbym miał zostawić to zielone tło na tyle to wtedy każda okładka musiałaby mieć inne tło na tyle, a przecież nie będziesz mi robił 29 grafik na każdą okładkę - bo ja nie bardzo wiem jak robić takie rzeczy). Dlatego zapytałem czy da się zrobić takie tło ale uniwersalne do każdej okładki ale nie dostałem odpowiedzi.

    A jak już te boki zostały przygotowane to zapytałem czy da się zrobić podobne tło do tego zielonego co zaproponowałeś ale w odcieniach szarych tak by pasowało do boków - też nie dostałem odpowiedzi.

    Więc odnosiłem się do Twoich uwag.

    A zapytam bo to mi ciągle chodzi po głowie - czy to naprawdę jest jakaś różnica czy front ma inne kolory niż bok? Przecież nikt nie ogląda nigdy tej okładki rozłożonej - patrzy się zawsze albo na front albo na bok albo na tył ale raczej nie na całość. Czy naprawdę to jakiś duży problem jeśli bok nie pasuje kolorystycznie do frontu
    No bo przecież okładki do "X-Men: Przeszłość, która nadjedzie" i "X-Men: Apokalipse" pytlaczeka mają boku w szarych kolorach, a na frontach kolorowe oryginalne plakaty bez nakładania żadnych warstw czy tekstur - ja wzorowałem się na właśnie na tej kolekcji jak przygotowywałem te boki. Czemu w tamtej kolekcji nie ma problemu, a u mnie jest taki problem
    Nie zrozumcie mnie źle - ja naprawdę się nie chcę czepiać tylko po prostu tego nie rozumiem - zwyczajnie nie rozumiem dlatego pytam.


    PS subwoofer dzięki za propozycje alternatywnej grafiki ale niestety to jest grafika do amerykańskiej Godzilli, która wygląda całkowicie inaczej niż jakakolwiek wersja tej japońskiej i to po prostu widać. Więc też nie traktuj tego, że nie reaguję na twoją sugestię ale po prostu to jest grafika do innych filmów więc nie mogę jej dać.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    roberto2005 (13.02.2021),szobrycki (08.02.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •