Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Threaded View

  1. #32
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    96
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Wybrałem miękkość pędzla na najniższym poziomie - widać na górze (no chyba, że o coś innego chodziło):

    Bez*tytułu.jpg

    W każdym razie nieważne już bo dostałem potrzebny plik od pytlaczeka i go wstawiłem - dziękuję bardzo za przesłanie pliku:


    Teraz kwestia całej okładki:

    17. Godzilla VS Biolante.jpg

    Więc po kolei:

    BOK - czy ktoś jeszcze ma jakieś propozycje/uwagi? Czy mogę go uznać za zakończony?

    FRONT - czy mogę zostawić taką wersję gdzie jest plakat tylko z tytułem, a bez wypisanych aktorów czy żadnego motta? Już o to pytałem kilka razy ale w sumie nikt nie odpowiedział.

    Te sprawy to są w sumie najważniejsze bo pomogą mi ostatecznie zamknąć projekt boku i frontu okładki.


    TYŁ to osobna kwestia bo wiem, że jest do poprawy.

    Coś z tłem trzeba zrobić ale nie bardzo wiem co - tak na próbę dałem to szare ale wiem, że to niewystarczające. Może ktoś coś podpowie.

    Inna sprawa, o którą chcę zapytać bo jest dla mnie bardzo istotna i ważna - czy mogę zostawić taki układ (tzn, że nad stopką pasek screenów, nad tym opis, a najwyżej wielkie zdjęcie Biolante) - nie chodzi mi o poprawienie poszczególnych elementów (jak opis, czy dobór screenów) tylko o sam układ bo po prostu zależy mi na tym większym zdjęciu.
    Gdybym mógł taki układ zachować to by pogodziło mój pierwotny projekt gdzie też było jedno większe zdjęcia i kilka mniejszych, a Wasze uwagi i wymogi serwisu (jak stopka autorska, logosy, czy pogrupowanie mniejszych zdjęć w pasku screenów plus dodanie obrysu do zdjęć).

    Myślę, że to dobry kierunek - najpierw ustalić układ, a potem poprawiać poszczególne elementy.
    A Wy co myślicie

  2. Już 3 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (07.02.2021),roberto2005 (13.02.2021),szobrycki (05.02.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •