Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Hybrid View

  1. #1
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    96
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Cytat Napisał scooter29 Zobacz post
    Dobrze, że coś działasz. Często do najlepszego efektu dochodzi się metodą prób i błędów, więc musisz próbować.

    Jeszcze Ci wyjaśnię, że jeśli dostajesz jakąś radę lub sugestię, a nie chcesz się do niej zastosować, to musisz sam wymyślić coś innego, co nas przekona, bo wszystkie uwagi dostajesz po to, by okładka spełniła nasze wymogi.
    Dzięki - to jest naprawdę motywujące do dalszego działania.


    Cytat Napisał scooter29 Zobacz post
    Dobrze, że pozbyłeś się roku produkcji z grzbietu. Rok możesz dać z tyłu okładki. Masz każdy grzbiet z numerkiem i to wystarczy. Po prostu albo jedno, albo drugie. I dobrze, że zmieniłeś czcionkę do tych numerków. Wygląda o wiele lepiej. Powinieneś jeszcze zmniejszyć te numerki, by lepiej to wyglądało. Szczególnie, teraz gdy masz tytuł w dwóch liniach, wydają się zbyt duże, ale i względem logo Blu-ray też wydają się zbyt duże.
    Te grzbiety z tym zdjęciem to chyba najlepszy pomysł na ciągłość tej kolekcji.
    Spróbuję zmniejszyć te numerki jak i ten zapis "VS" - chociaż nie zawsze w tytule jest to "VS" ale to chyba nie ma znaczenia, bo po prostu tam gdzie będzie to będzie mniejsze.

    Cytat Napisał scooter29 Zobacz post
    Co do obrysu, to musiałby znaleźć się na każdym grzbiecie, bez względu na to, czy jest potrzebny. Każdy grzbiet musi być taki sam, ale jak sam zauważyłeś, wygląda to średnio i proponuję iść w kierunku, jaki radził pytlaczek. Chyba że pokombinuj z mniejszym obrysem, bo teraz zdecydowanie jest za gruby.
    Tak, tak - wiem, że obrys wszędzie musiałby by być ale na próbę zrobiłem tylko jeden pasek by zobaczyć jak to wygląda.
    Pomyślałem też o innej opcji - by tylko numerek miał obrys tak jak tytuły o góry też mają obrys (czcionka tych numerów jest taka sama jak tytułów i tak myślę, ze jakby miały taki sam obrys to by wyglądało to dobrze - tylko wtedy na numerku taka sama grubość obrysu jak w tytule).
    Natomiast przy znaczku blu-ray zastosować metodę pytlaczek (o ile rozpracuję jak to zrobić bo na razie kompletnie mi to nie wychodzi).


    Cytat Napisał scooter29 Zobacz post
    Dobrze, że czerpiesz wzorce z okładek innych grafików, bo warto uczyć się od najlepszych, ale nie zawsze dobrze odczytujesz to, co się na nich znajduje. Nie do końca jest tak, że w kolekcji X-Men pytlaczka grzbiet jest w innej kolorystyce niż front. Owszem po części masz racje, ale w tej kolekcji na grzbiecie są jednak nawiązania do ogólnej kolorystyki okładki, właśnie po to by wszystko trzymało się kupy. Z tyłu okładek też są nawiązania kolorystyczne do grzbietu. Jednak jak zdecydowałeś się na wspólny grzbiet, to w takim wypadku może on różnić się od reszty okładki, choć powinien trochę nawiązywać do reszty okładki.
    Myślałem by tył był trochę podobny do boku okładki - czyli na jakimś szarym tle (albo tle z gradientem gdzie u góry byłoby ciemniejsze, a na dole jaśniejsze).
    W poście 47 subwoofer pokazał bardzo fajne tło - myślałem o czymś o podobnej budowie ale oczywiście nie zielone tylko szare by pasowało do boku.

  2. Już 3 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (03.02.2021),subwoofer (03.02.2021),szobrycki (03.02.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •