Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Threaded View

  1. #20
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    96
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Dzięki za info choć myślałem by tam dać jakiekolwiek tło - wzorek, grafikę no nie wiem, cokolwiek (nie musi być łączony obrazek) ale kompletnie nie wiem w jakie tło celować.
    Choć jak opisałeś jak robić to łączone tło to może to byłaby jakaś opcja ale to już z twojego opisu wydaje się bardzo skomplikowane i nie wiem czy sobie z tym poradzę (no i też musiałbym znaleźć jakiś rysunek, który by tam pasował, a to też nie łatwe by miał odpowiednie barwy, by za bardzo nie rozpraszał).

    Bardziej też martwię się o te pozostałe elementy, które w tych okładkach z kolekcji X-Men wyglądają super (logo blu-ray, zdjęcia miniaturki) bo są na fajnych tłach - znowu nie wiem jak robić takie coś i kompletnie nie mam na to pomysłu.


    PS Już wiem, że nie dam rady zrobić tego co pytlaczek opisał - znalazłem obrazek na próbę ale nie jestem w stanie wykonać tych czynności (wstyd się przyznać ale już odpadam przy zaznaczeniu prostokątem - jak wybieram tą opcję to zaznacza mi pół grafiki i nie mam pojęcia jak zaznaczyć sam bok).
    Ten photoshop ma milion opcji i jakbym miał się uczyć nowych rzeczy to chyba trzeba by tłumaczyć na zasadzie "wejdź do menu takiego i takiego, potem wybierz zakładkę" albo "wybierz ikonkę na której namalowane jest to i to" - przecież nie będę nikomu głowy zawracał aż takim tłumaczeniem bo wiem, że to byłoby zdecydowanie za dużo.
    Ostatnio edytowane przez Maragast ; 29.01.2021 o 19:49

  2. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (02.02.2021),szobrycki (29.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •