Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Hybrid View

  1. #1
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    96
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Dzięki za odpowiedź - do tyłu może wrócimy za chwilę bo na razie kombinowałem nad bokiem i naprawdę nie wiem co zrobić by to lepiej wglądało.

    Radziliście też by skupić się nad wzorem arkuszu więc chcę dopiąć jeden element (w tym przypadku bok), a potem przejdę już do tyłu, bo tam jest więcej elementów i zabawy.

    Ale może wcześniej dam znać jaki efekt chcę mniej więcej osiągnąć - tak będzie chyba łatwiej:
    Generalnie to chcę mieć mniej taki efekt jaki osiągnął pytlaczek w X-Men, tak całość obłędnie wygląda na półce:

    20210128_234020.jpg

    W sumie chyba tego nie wyjaśniałem wcześniej ale zależy mi by tak jak u niego było kilka rzeczy:
    - na okładce ląduje plakat filmu,
    - boki i tył na każdej okładce są takiego samego typu i mają takie same tła,
    - tytuł na boku zaczyna się w tej samej linii.

    Więc z boku wywaliłem ten japoński napis i dałem oryginalne logo TOHO, a pod nim rysunek Godzilli (z zamysłem, ze będzie taki sam na każdej okładce - ale to można będzie zmienić).
    Tylko, że...
    To po prostu dobrze nie wygląda:

    Godzilla - wzór.jpg

    Niby wszystkie elementy są takie jak w tych okładkach X-Men (logo wytwórni na górze, pod nim fota, potem tytuł i na samym dole znaczek Blu-ray + numer filmu u mnie) ale wyglaa to trochę kiepsko i taką taniochą daje.
    U pytlaczeka robotę robią te fajne grafiki wokół zdjęcia i na dole okładki - ale ja nie wiem jak coś takiego zrobić, a przecież kopiował elementów z jego okładki nie będę.
    Też świetne jest to tło, które pytlaczek dał na tyle i pod tytułem filmu na boku - jest tak uniwersalne, że pasuje do każdej okładki nawet jeśli plakat na froncie jednej okładki ma zupełnie inne kolory niż plakat na froncie drugiej.

    Ja właśnie bym chciał dokładnie taki efekt osiągnąć - tło identyczne na bok i tył każdej okładki jak u pytlaczeka.

    subwoofer dzięki za propozycję tła - wiem, że zrobienie i pokazanie mi tego kosztowało Cię trochę czasu - ale może da się zrobić takie uniwersalne dla każdej okładki jak w tych okładkach X-Men? To zielone jest naprawdę fajne ale potem do każdej okładki trzeba będzie robić inne bo kolejne plakaty są w innych kolorach, a nie będę przecież zawracał Ci głowy o tło do każdej okładki. Przepraszam za to marudzenie ale jak podałem przykład tych okładek to chyba rozumiecie o co mi chodzi w okładkach tej kolekcji.

    Macie może pomysły co zrobić z tym bokiem by to dobrze wyglądało?

    Bo po wywaleniu tego japońskiego napisu chyba dałem wszystko co trzeba:
    - jest logo wytwórni (są na nim japońskie znaczki ale tak po prostu wygląda logo TOHO),
    - jest jakiś obrazek pod logiem - chociaż kiepski ale ciężko było mi znaleźć coś lepszego,
    - jest tytuł czcionką pasującą do Godzilli (to jest właśnie czcionka Godzilla więc idealna),
    - jest znaczek blu-ray na dole,
    - dodatkowo mam też numer filmu, bo to jest DUŻA kolekcja.

    Zgaduje, że to wszystko co być powinno by film spełniał wszystkie wymogi i mieć kompletny szablon ale jak coś jeszcze brakuje to napiszcie, a ja dodam.

    Co ja myślałem:
    - poszukać lepszą czcionkę do numeru filmu,
    - może uda się zrobić taki dół gdzie znaczek blu-ray i numer filmu będą w jakiejś ramce albo grafice jak znaczek blu-ray w tej kolekcji X-Men (ale kompletnie nie mam na to pomysłu,
    - może dać w ramce wycinek Godzilli z plakatu - wtedy na każdej okładce był by inny obrazek (jak w kolekcji X-Men) - co myślicie? Tylko nie wiem jaką dać ramkę (czy taką by było widać cały prostokąt, czy taką by było widać tylko górę i dół jak w kolekcji X-Men).
    - zmiana koloru tła tytułu i numeru ale to chyba jak się coś wykombinuje z jakimś tłem.
    - tło - ale nie mam kompletnie pomysłu jakie tło dać by pasowało jak w tych okładkach X-Men.

    Dajcie znać czy dobrze kombinuję i czy ewentualnie coś z elementami na boku jeszcze pozamieniać - mam nadzieję, że w końcu idę w dobrym kierunku bo sporo ostatnio nad tym myślałem.


    Acha - jeszcze sprawa frontu: czy mogę ją uznać za skończoną czy coś jeszcze muszę tam dopisać
    Pytałem wcześniej czy muszę dopisywać tam nazwiska aktorów czy mogę zostawić jak jest ale też nie dostałem odpowiedzi.
    Mi się wydaje, że nie jest to potrzebne bo raczej nikt nie zna tych japońskich aktorów, którzy grają w filmie o Godzilli oraz w tych filmach nie chodzi wcale kto tam gra tylko o samą Godzillę.
    Ale jeżeli się mylę i nazwiska muszą być na froncie to dajcie znać, a ja je napiszę by front spełniał wszystkie wymogi serwisu.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (29.01.2021),szobrycki (29.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •