Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Hybrid View

  1. #1
    Zarejestr.
    Oct 2010
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    3,773
    Punkty
    137,938
    Poziom
    100
    Osiągnięcia:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Discussion Ender
    Podziękuj
    7,326
    Thanked
    22,652 Times
    in
    1,910 Posts
    and
    1,970 Media
    Koledzy Ci piszą że ta okładka w dalszym ciągu wymaga poprawy nie chodzi tylko o poprawiony opis i dane techniczne tylko o tył tej okładki, ja rozumie że może Ci się ona podoba taka jak jest, ale wydaje mi się ze wymaga ona jeszcze poprawy. Bo umieszczenie 3 zdjęć i opisu na tyle nie czyni ją jeszcze gotową okładką. Już Ci pisałem że front odstaje od reszty ( i to strasznie) nie za bardzo to ze sobą współgra, dostałeś kilka rad ale z żadną się nie zgadzasz albo jej nie zastosujesz (bo twierdzisz że taki układ się Tobie podoba i tyle). A mówię Ci że jak byś zastosował kilka pomysłów innych można było stworzyć świetną kolekcję Godzilli, która spodobała by się nie tylko Tobie. Powodzenia może zmienisz nastawienie.
    OM

  2. Już 4 użytkowników podziękowało subwoofer za ten post

    pytlaczek (27.01.2021),roberto2005 (29.01.2021),scooter29 (26.01.2021),szobrycki (26.01.2021)

  3. #2
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    96
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Dobra rozumiem i dlatego proszę byście napisali konkretnie co muszę zmienić by okładka spełniała wymogi.

    Powyżej (w poście 63) podałem dwa przykłady rad jakie otrzymałem i zapytałem czy to są poprawki, które muszę nanieść by okładka spełniała wymogi czy nie muszę ale nie dostałem odpowiedzi więc nie wiem czy to zmieniać czy nie.

    Subwoofer radziłeś mi dodać jakieś tło i podałeś przykład zielonego od okładki. Ja zapytałem czy da się zrobić takie tło, które by już pasowało do każdej okładki bo chcę by kolekcja była taka sama (jak świetne okładki do Mission Impossible czy X-Men) ale też nie dostałem żadnej odpowiedzi.

    Naprawdę chcę współpracować ale ostatnio dostaje same ogólniki i naprawdę nie wiem (po prostu nie wiem) co mam w końcu lubić.

    Dostałem wcześniej konkret by zrobić pasek screenów - dobra zrobiłem.
    Piszecie o wywaleniu japońskiego napisu (dobra to jest konkret) - spoko, wywalę.

    Napiszesz, że koledzy wcześniej to prawda ale wciąż nie wiem co z tego co pisali było wymogiem koniecznym, który muszę zastosować, a co jest dobrowolne dlatego teraz pytam co muszę jeszcze zrobić.

    Mam coś zmienić na tyle by tył pasował do reszty - dobra ale czy to chodzi o to tło? Czy muszę je dać? Jeśli tak to je dam.
    Po prostu proszę o informacje (nie tyle wskazówki) ale informacje co muszę zrobić by okładka spełniała wymogi.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (28.01.2021),szobrycki (26.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •