Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Threaded View

  1. #13
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    96
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Ooo - mam też przykłady (i od razu zapytania) - sugerowano mi żeby na okładce umieścić nazwiska aktorów - potraktowałem to jako dobrowolną sugestię i odrzuciłem ją nie dlatego bo tak ale dlatego, że raczej nikt nie zna tych japońskich aktorów, którzy grają w filmie o Godzilli, a zresztą w filmach o japońskiej Godzilli nie chodzi wcale kto tam gra tylko o samą Godzillę.
    Ale jeżeli to nie była dobrowolna sugestia ale wymóg serwisu, że na okładce muszą być jakieś nazwiska to spoko, nie ma sprawy - dopiszę te nazwiska.
    Tylko proszę dajcie znać czy one muszą się tam znaleźć by okładka spełniała wszystkie wymogi.

    Też ktoś radził by wrzucić jakiś fragment recenzji albo jakieś motto. Nie ma oficjalnych recenzji do większości filmów więc nie mam co tu wybrać ale jeśli jakieś motto jest wymogiem koniecznym do publikacji okładki to dajcie znać, a ja coś wymyślę.
    Ostatnio pobrałem super okładki do Kingsman bojka - jest tam przykładowe motto na tyle "od zera do bohatera", a na froncie "być jak dżentelmen", a z kolei jego okładki do trylogii Bad Boys mają motto na tyle.
    Jeśli takie motto jest konieczne to tylko dajcie znać, a ja postaram się coś wymyślić bo chcę współpracować tylko potrzebuje konkretów - czy muszę je dodać? czy na froncie ma być koniecznie czy mogę zostawić front z samym tytułem, a wystarczy dać na tył? a przede wszystkim czy w ogóle jest konieczne i czy mam je wymyślać?

    Dajcie tylko znać czy co jeszcze muszę tu zrobić, a ja to zrobię
    Ostatnio edytowane przez Maragast ; 26.01.2021 o 13:55

  2. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (27.01.2021),szobrycki (26.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •