Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Threaded View

  1. #12
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    96
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Scooter ale o co teraz chodzi?
    Jaka dyskusja
    Przecież ja już od kilku postów tylko zadaje jedno pytania: co mam jeszcze poprawić w tej okładce żeby spełniała wszystkie wymogi

    Odwołałeś się do postu 6 więc dlatego go przytoczyłem - przecież ja o nim nie dyskutuje. Wypisałem te rzeczy, które zrobiłem z postu i zadałem pytania o rzeczy co do których mam wątpliwości - zapytałem czy na coś jeszcze mam zwrócić uwagę przy doborze fotek oraz zapytałem co jeszcze mam poprawić by szablon był gotowy.
    Napisałem tylko to co już poprawiłem wg postu i zapytałem co jeszcze mam poprawić - bo już sam nie wiem co oprócz tych japońskich znaczków mam jeszcze zmienić.
    Ja wiem, że wiele rzeczy było pisanych w tym wątku ale na tym etapie nie jestem w stanie już rozgraniczyć co były tylko jakąś sugestią, a co jest wymogiem koniecznym by okładka nadawała się do waszego serwisu - więc nie pytam by prowadzić dalszą dyskusję ale dlatego, że chcę współpracować tylko potrzebuję jakiś konkretów bo się już w tym wszystkim pogubiłem.

    Ja już nie chcę dyskutować - zwróć uwagę, że od kilku postów pytam co mam poprawić w tej okładce (zadaje to pytanie bo chcę naprawdę współpracować z Wami i waszym serwisem)

    Tylko proszę - napiszcie mi konkretnie co jeszcze mam zmienić, a ja postaram się to zmienić .
    Mam wywalić japoński zapis - spoko wywalę go.
    Tak jak pisaliście bym dodał na tył stopkę i logosy - spoko dodałem, a jak mam coś jeszcze zmienić na tym tyle to też to zmienię.
    Tylko proszę raz jeszcze - pomóżcie mi z konkretami bo jak wspomniałem wcześniej z tego co pisaliście wcześniej to ja nie jestem już w stanie rozgraniczyć co było tylko luźną dobrowolną sugestią, a co było koniecznym wymogiem.
    Ja naprawdę chcę już współpracować a nie dyskutować.


    Cytat Napisał scooter29 Zobacz post
    No i znów dyskusja. Dziękuję, ja już nie mam zamiaru w to brnąć.
    Po raz ostatni piszę, że dostałeś wskazówki, ale się do nich nie zastosowałeś, więc nie widzę sensu wypisywać kolejnych. Wybacz, ale nie będę wypisywał wszystkiego ponownie.
    Rozumiem.
    Ale mi też nie chodzi by wypisywać ponownie wszystko to samo tylko proszę o konkrety co muszę zmienić w tej okładce by spełniała wymagania bo nie jestem w stanie oddzielić, które wskazówki były konieczne, a które dobrowolne.

    Napisałeś:
    "dostałeś wskazówki, ale się do nich nie zastosowałeś"

    Też nie do końca jest to prawda, bo jak mi wyjaśniliście, że są elementy, które po prostu muszą być na okładce (te loga, stopka itp.) to się do nich zastosowałem.
    Nie zastosowałem się do innych bo pewnie błędnie (tak wiem - moja wina, że nie dopytałem) założyłem, że reszta wskazówek jest dobrowolna.
    Jak dostanę konkret, że coś jeszcze musi być to to zrobię - tak jak zrobiłem z tymi logami i stopkami.
    Tylko potrzebuję konkretu - co muszę zrobić, a co jest opcjonalne i zależne od mojej decyzji.
    Ostatnio edytowane przez Maragast ; 26.01.2021 o 14:19

  2. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (27.01.2021),szobrycki (26.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •