Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Threaded View

  1. #11
    Zarejestr.
    Jun 2011
    Skąd
    Pabianice
    Wiek
    45
    Postów
    4,890
    Punkty
    555,292
    Poziom
    100
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranOverdrive50000 Experience Points
    Odznaczenia:
    Posting Award
    Podziękuj
    8,073
    Thanked
    14,324 Times
    in
    2,586 Posts
    and
    7 Media
    Nie będę odnosił się do wszystkiego, bo bez celowym jest pisanie w kółko o tym samym.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Moment, moment bo faktycznie nie rozumiem.
    Napisaliście mi wcześniej co dokładnie okładka musi zawierać by spełniać wymogi - WSZYSTKO to co wymieniliście ja wprowadziłem
    Chyba robisz sobie jakieś żarty, skoro uważasz, że wszystko, co wymieniliśmy, wprowadziłeś.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Pokora nie ma tu nic do rzeczy - to kwestia semantyki i znaczenia słowa "rada". Niezależnie czy ktoś jest grafikiem doświadczonym czy nie słowo "rada" zawsze znaczy to samo i zawsze "rada" jest dobrowolna (więc mogę ją odrzucić) bo inaczej nie byłaby radą.
    To jest zwykła logika.
    Ta Twoja logika jest jakaś pokrętna. Wolisz bawić się grą słów w taki sposób, by wyszło na twoje. Problem w tym, że to doprowadziło Cię w ślepy zaułek.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    No tak, bo jak to sobie wyjaśniliśmy wcześniej takie jest znaczenie rady - no chyba, że mamy problem ze zrozumieniem znaczenia słów i terminów - tu jest chyba cały problem dogadania się więc jeszcze raz po kolei:
    - rada to jest coś dobrowolnego i mogę się do niej zastosować ale nie muszę,
    - wymóg (w tym przypadku wymóg waszego serwisu) - coś co muszę zastosować.

    To chyba ważne rozgraniczenie bo raz piszecie o wymogach, a raz o radach - Ty chyba nie widzisz różnicy i stąd te nieporozumienia.
    Nie wyjaśniliśmy sobie, tylko Ty sobie sam wyjaśniłeś i się tego uczepiłeś. Pełna zgoda, tu mamy problem ze zrozumieniem, a raczej Ty nie rozumiesz. Jak Ci się napisze, że rada, to ją sobie odrzucasz. Gdy napisze się, że wymóg, to ty zaraz go podważasz.
    Uczepiłeś się znaczenia słów, sypiesz formułkami, co one oznaczają, bo wolisz wszystko podważyć niż się zastosować. Od samego początku prawie wszystko, co piszemy, nie odpowiada Ci i wolisz prowadzić nad tym dyskusję. Po tłumaczeniu w kółko tego samego do niektórych rzeczy dałeś się przekonać, a nad innymi dalej dyskutujesz.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    nie ma takiego wymogu: "na boku żadnej okładki nie może się znaleźć japoński zapis", prawda?
    No właśnie jest. Akceptujemy tylko okładki w języku polskim.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Kurcze nie można było zasugerować tego od razu?
    Sugerowałem już chyba kilka razy i nie tylko ja, byś zrobił wersję dla siebie.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    - czy tą wersję z japońskimi znaczkami zostawić tylko sobie
    Tak.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    A to jest już całkowite podcinanie skrzydeł i zniechęcanie bo poświęciłem już masę czasu na pracy nad tą okładką by spełniała Wasze wymogi
    Nie żadne podcinanie skrzydeł, bo od samego początku miałeś pisane to samo. Myślisz, że ja czy koledzy, nie poświęciliśmy czasu na wypisanie tego wszystkiego. Pewnie tak, bo cały czas tylko czytam ja, ja tak chcę, tak mi się podoba. I ok, ale to niestety nijak się ma do tego, by można było zaakceptować na OM takie okładki. Bardzo mi przykro, ale takie są fakty. Nawet pisałem, że już nic będę Ci radził, ale widząc Twój zapał, spróbowałem jeszcze Ci pomóc. Chyba jednak niepotrzebnie, bo nie przyniosło to żadnego rezultatu.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Żeby to zakończyć i nie kłócić się już więcej
    I tu leży problem. My staramy się Ci pomóc, a Ty wolisz wszystko podważać i się kłócić.



    Jak już pisałem wcześniej, jest dużo jeszcze do zrobienia. Nie wszystkie rady zostały jeszcze opisane, bo by iść dalej z projektem trzeba skończyć podstawy, dlatego wspominałem o szablonie i wszystkim, co na nim musi się znaleźć. Zaczyna się od szablonu, który dalej nie jest ukończony.
    Pisałem już w poście #6, że projektowanie okładki nie polega na wrzuceniu czterech fotek i dodaniu opisu i tytułu.
    W kolejnych postach pisałem, że fotki do siebie nie pasują i trzeba je dopasować. Od tamtej pory zmieniła się tylko ilość fotek, a resztę zignorowałeś. Już na temat tekstów piszę w kółko to samo, więc na temat grafiki nie zamierzam, bo to jest jak przysłowiowym grochem o ścianę.

    Został Ci przyznany dostęp do różnych dodatków, jakie znajdują się na forum. Naprawdę nie wiem, jak jeszcze mogę Ci pomóc.
    OM

  2. Już 2 użytkowników podziękowało scooter29 za ten post

    pytlaczek (26.01.2021),szobrycki (25.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •