Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Threaded View

  1. #11
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    96
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Cytat Napisał scooter29 Zobacz post
    Jeśli chodzi o stopkę, to wydaje mi się, że masz problem z jej poprawnym napisaniem, ponieważ czcionka nie jest spolszczona. Wysłałem Ci spolszczoną czcionkę na PW.
    No cóż - ta czcionka też nie działa poprawnie - jak próbuję coś wstawić z altem to wychodzi to samo dziwne R z kreseczką co wcześniej (choć dałem tu screena z poprzedniej czcionki bo nie było sensu robić nowego - przy tej spolszczonej czcionce wychodzi dokładnie identyczny symbol):

    Bez*tytułu.jpg

    Więc zostaje przy poprzedniej - lepiej wygląda bo jest trochę ciaśniejsza i całość fajniej się komponuje, a z tego co widziałem część okładek na serwisie ma stopki nie spolszczone (przykładowo X-Men Pytlaczeka) więc zakładam, że panuje dowolność w tej kwestii.


    Poprawiłem te dane techniczne w tabelce oraz opis (choć moim zdaniem bez przenoszenia wygląda gorzej bo raz są większe, a raz mniejsze odległości między wyrazami no ale skoro tak ma być to tak zrobiłem):

    Godzilla - wzór.jpg

    Czy coś jeszcze jest do poprawy w tej okładce by mogła ona być umieszczona na tym serwisie


    PS Edytowałem ten post i podmieniłem zdjęcie okładki i wtedy to drugie (które usunąłem) też pojawiło się pod tym nowym - czy można to jakoś usunąć?
    Attached Images Attached Images
    Ostatnio edytowane przez Maragast ; 22.01.2021 o 11:23

  2. Już 3 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (22.01.2021),subwoofer (22.01.2021),szobrycki (22.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •