Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Threaded View

  1. #11
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    96
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Z tymi tłami to nawet fajnie by było ale wolałbym, żeby to było jedno tło do wszystkich okładek (jak przykładowo kolekcja Mission Impossible Garota czy X-Men Pytlaczeka).
    Tylko nie wiem czy dobierze się coś do tych starszych plakatów - tu wstawiany wcześniej:

    15. Terror MechaGodzilli2.jpg

    Jakby dało się dobrać tło do wszystkich okładek identyczne to byłoby fajnie ale nie wiem czy jest to możliwe.
    Ta czerń jest chyba najbardziej uniwersalna - przynajmniej ja nie wykombinuję nic lepszego.

    Jak coś to tu jest wersja okładki z poprawioną stopką na tyle na ile byłem w stanie:

    Godzilla - wzór.jpg

    Nie bardzo wiem o co chodziło tutaj:
    "Opis mógłbyś poprawić, żeby nie dzielić wyrazów na końcu linijki"

    Czy mam po prostu przenieść dzielone wyrazy do kolejnej linijki? Wtedy powiększą się strasznie odległości pomiędzy wyrazami.
    Czy mam tak układać opis by wszystkie wyrazy mieściły się w linijce bez podziału? Kurczę - taka opcja jest bardzo trudna bo już nad tym opisem męczyłem się strasznie długo, a i tak nie jestem zadowolony (ale już nie wiem co jeszcze mógłbym poprawić.

    W sumie opis i stopka wymęczyły mnie najbardziej przy projekcie tej okładki.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (21.01.2021),szobrycki (21.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •