Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Threaded View

  1. #11
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    96
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Kombinowałem z obrysami wokół screenów ale w zielonym kolorze tak średnio pasowały więc dałem kolor z danych technicznych filmu i logosów (zresztą inne plakaty mają inną paletę barw więc do kolejnych okładek by nie pasowały zielone ramki, a mi też chodzi by tyły zawsze były podobne).
    Oprócz tego dodałem napis na froncie na wzór napisu na oryginalnym plakacie (dodałem tylko obrys bo bez niego trochę się to zlewało z tłem).
    Tytuł filmu dałem trochę mniejszy w jednej linijce - wielkość jest tak dopasowana, że dłuższe tytuły filmu też powinny się zmieścić.

    Godzilla - wzór.jpg

    Mam problemy ze stopką bo nie wiem jak mogę edytować opisy funkcji - one są jakby dziwnie wklejone więc nie mogę powiedzmy zmienić "Produced by" na "associate producer" (bo tak jest w tym linku, który mi dostałem).
    Chciałbym też coś zamienić - powiedzmy w danych do Godzilli nie ma czegoś takiego jak "art director" więc chciałbym wstawić zamiast tego "Costume Design by" ale nie wiem jak to zrobić bo nie można edytować tych opisów, co są napisane małą czcionką (od razu zaznacza się cały napis i mogę co najwyżej go usunąć ale nie mogę go zmienić).
    Chciałbym też dodać do obsady nazwiska osób grających potwory wg takiego wzoru: Kenpachiro Satsuma as Gojira - oczywiście "as Gojira" tą mniejszą czcionką ale znowu nie wiem jak to zrobić.
    Dacie jakieś wskazówki jak edytujecie te stopki autorskie


    PS te niebieskie krzaczki na boku naprawdę mi się podobają i tego elementu nie chcę już zmieniać.

  2. Następujący użytkownicy podziękowali Maragast za ten temat.

    szobrycki (20.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •