Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Hybrid View

  1. #1
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    96
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Widzę, że na razie nikt nie odpisuje ale mam nadzieję, ze po dzisiejszej aktualizacji będzie co komentować.
    Udało mi się w końcu znaleźć brakujące czcionki i zrobiłem coś takiego:

    Godzilla - wzór.jpg

    Moje uwagi:

    1. Trochę zmieniłem ten pasek z logami i danymi technicznymi filmu by mi bardziej pasował.

    2. Mam problem ze stopką autorską - nie bardzo znam angielski więc nie wiem co dokładnie w jakich miejscach podmienić, a nie mogę zmienić napisów na polskie gdyż nie ogarniam jak ta stopka jest zrobiona - nie mogę zmienić tych angielskich opisów na Polskie bo one są jakby wklejone i nie ogarniam tego. Byłbym wdzięczny za wskazówki gdzie mam jeszcze co wstawić.

    3. Opis filmu to kolejny problem - nigdzie nie ma jakieś oficjalnego i fajnego opisu tego filmu, a ciężko jest samemu coś napisać.

    4. Czy pasek screenów dać w jakąś ramkę? albo dać linię nad i pod screenami? Widziałem takie zabiegi w większości okładek ale nie bardzo kumam jakie kolory wybrać by było dobrze.

    5. Kombinuje też z bokiem - znalazłem czcionkę do Godzilli i zmieniłem trochę układ boku - choć napis "biolante" jest trochę za mały - chyba lepiej będzie dać w jednej linii cały tytuł z VS zamiast kontra - jak sądzicie?


    Generalnie czegoś na tym tyle brakuje ale naprawdę nie wiem czego.
    Attached Images Attached Images
    Ostatnio edytowane przez Maragast ; 20.01.2021 o 01:14

  2. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (20.01.2021),szobrycki (20.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •