Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Threaded View

  1. #11
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    96
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Więc walczę z projektem nowego szablonu:

    Godzilla - wzór.jpg

    Na front wstawiłem na szybko ten cudowny plakat filmu - z tytułem pobawię się potem.
    Bok też na razie zostawiamy.

    Na próbę wstawiłem jakieś loga + date filmy (było coś takiego na okładkach do serii X-Men) - na razie tyle mi przyszło do głowy.
    Nad tym chcę dać stopkę autorską.

    Tam wyżej napisałem kilka pytań o loga i stopkę - byłoby fajnie jakby się ktoś wypowiedział na ten temat.
    Albo jakieś inne sugestie na tym etapie projektowania - bo tak szczerze to sam widzę, że nie wygląda to dobrze.


    "Luknij na serię Bondów Pytlaczka i już będziesz wiedział dużo na temat użycia szablonu."

    Nie wymagaj za dużo ode mnie - nie mam pojęcia nawet jak robić takie ramki jakie tam są, a po drugie pomysł takiego rozmieszczenia nie przyszedł mi nawet do głowy.
    Tak samo podobają mi się okładki do serii X-Men pytlaczeka, Transformers subwoofera czy Mission Impossible Garota (mam je wszystkie na półce) ale coś takiego jest dla mnie nieosiągalne do wykonania - zresztą nawet nie bym nie wpadł na jedną dziesiątą rozwiązań jakie zostały w tych okładkach zastosowane.
    Ostatnio edytowane przez Maragast ; 18.01.2021 o 14:19

  2. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (19.01.2021),szobrycki (18.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •