Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Hybrid View

  1. #1
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    96
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    "Ja też naprawdę nie wiem jak to jeszcze jaśniej napisać. Nie chodzi o tło ani o żaden efekt. Chodzi o to wszystko, co jest na dole. Poczynając od stopki poprzez specyfikację, loga, a na legalsie kończąc. Myślisz, że każdy grafik daje te informacje, bo mu się tak podoba. To nie musi Ci się podobać, to ma po prostu być na okładce. Koniec, kropka."

    Czyli nie ważne jest co JA chcę mieć na okładce tylko to co MUSZĘ tam dać bo tak?
    Rozumiałbym to jakbym projektował oficjalne okładki do sprzedaży, a nie robione dla siebie.
    No bo skoro dla siebie to robię tak jak mi pasuje. Jak nie lubię na okładkach logach i jakiś informacji, których i tak nie czytam to ich nie daje. Przynajmniej tak podszedłem do robienia tej okładki ale widać, że nie mogę zrobić okładki jak ja chcę tylko tak jak być musi. Ale dlaczego musi skoro to mój projekt i jest to okładka prywatna?

    "to ma po prostu być na okładce. Koniec, kropka."

    Acha, musi, bo tak.
    Nie rozumiem tego no ale niech będzie.

    Myślałem, że ta strona funkcjonuje na zasadzie, że ktoś robi okładki DLA SIEBIE, a umieszcza ją tu dlatego żeby się podzielić jakby ktoś chciał skorzystać.


    "Rozłożyłeś mnie tym na łopatki. Po pierwsze napisałem Ci, że po napisaniu stopki usunąłem plik psd z dysku, więc nie mam go, a skoro go nie mam, to logiczne jest, że nie mogę Ci go przesłać."

    Wybacz, jakoś umknęła mi ta informacja.

    "Po drugie nie chcesz nic zmieniać, bo to nie będzie Twój projekt, ale stopkę napisana przez kogoś innego chętnie przyjmiesz."

    Przyjmę projekt bo nie bardzo wiem jak to zrobić technicznie.

    "Po trzecie, jak to nie jesteś w stanie nic zrobić. Pokazałem Ci, jak powinna wyglądać stopka. Możesz sam to wszystko napisać, bo jak widzę, pisać umiesz."

    No właśnie o to chodzi, że nie koniecznie wiem jak to zrobić.
    Może znasz photoshopa tak dobrze, że jesteś w stanie wszystko łatwo zrobić ale niestety ja nie jestem tak dobry - nie ogarniam wszystkich opcji tego programu, czasem muszę długo szukać sposobu jak coś zrobić, czasem czegoś nie potrafię zrobić bo nie jestem zawodowym grafikiem.

    "Niestety nie wygląda estetycznie. W poście #6 pisałem o japońskim TT. Pisałem też w poście #15 czemu grzbiet wygląda źle. Jest przeładowany, mało czytelny."

    To ja nie wiem jak to zrobić lepiej bo jak dla mnie to wcale nie wygląda źle, nie jest przeładowane ani mało czytelne.
    Może zaproponuj coś bo ja naprawdę nie wiem co tu zrobić.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (14.01.2021),szobrycki (14.01.2021)

  3. #2
    Zarejestr.
    Sep 2010
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    38
    Postów
    3,077
    Punkty
    73,730
    Poziom
    84
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Most Popular
    Podziękuj
    2,346
    Thanked
    7,438 Times
    in
    1,113 Posts
    and
    539 Media
    Cytat Napisał Maragast Zobacz post

    Czyli nie ważne jest co JA chcę mieć na okładce tylko to co MUSZĘ tam dać bo tak?
    Rozumiałbym to jakbym projektował oficjalne okładki do sprzedaży, a nie robione dla siebie.
    No bo skoro dla siebie to robię tak jak mi pasuje. Jak nie lubię na okładkach logach i jakiś informacji, których i tak nie czytam to ich nie daje. Przynajmniej tak podszedłem do robienia tej okładki ale widać, że nie mogę zrobić okładki jak ja chcę tylko tak jak być musi. Ale dlaczego musi skoro to mój projekt i jest to okładka prywatna?
    Okładka do filmu jest dziełem które ma promować film, aby tak się stało musi mieć stopkę aktorska i loga informacyjne. Jezeli nie dasz creditsów ani loga to nie będzie okładka tylko jakis plakat czy coś innego. To ze nie jest do sprzedaży tylko do celów prywatnych nie zonacza aby z tego zrezygnować. Naszym celem na stronie jest robienie okładek lepszych niż te oficjalne.

    Wszyscy koledzy chcą dla ciebie jak najlepiej i zrozum ze każda okładka zawsze ma credits i loga to jest taki standard wszędzie, nie tylko na naszej stronie. czy widziałeś w np. Empiku film na płycie gdzie nie ma creditsów albo logotypów tylko samo zdjęcie?
    Okładki tutaj zamieszczone mają przypominać i wyglądać jakby trafiły do spzredarzy tylko graficznie i kompozycyjnie maja być możliwie jak najlepsze a to nie oznacza rezygnacji z powyższych rzeczy.
    OM

  4. Już 5 użytkowników podziękowało GAROT za ten post

    Maragast (17.01.2021),pytlaczek (14.01.2021),scooter29 (14.01.2021),subwoofer (15.01.2021),szobrycki (14.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •