Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Hybrid View

  1. #1
    Zarejestr.
    Jun 2011
    Skąd
    Pabianice
    Wiek
    45
    Postów
    4,889
    Punkty
    524,393
    Poziom
    100
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranOverdrive50000 Experience Points
    Odznaczenia:
    Posting Award
    Podziękuj
    8,072
    Thanked
    14,321 Times
    in
    2,585 Posts
    and
    7 Media
    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Dwa pytania:
    - skąd brałeś informacje do stopki? wszystko jest na filmwebie czy korzystasz z jakiej innej strony z informacjami?
    - czy mógłbyś przesłać mi tą stopkę w pliku photoshopa? To bym ją sobie skopiował i bym miał od razu gotowy szablon do wszystkich okładek.
    - Informację do tej stopki wziąłem z filmweba, ale często najbardziej przydatne są oficjalne plakaty. Jak znajdziesz taki plakat w dużej rozdzielczości, to łatwo można wszystko spisać.
    Tu masz przykład znalezionego na szybko plakatu w tej tematyce w google: https://sglentertainment.files.wordp...-poster-2.jpeg
    - Niestety po napisaniu stopki usunąłem plik psd z dysku, bo nie był mi potrzebny.

    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Biorąc pod uwagę, że tytuł na froncie jest tak ułożony z tym łukiem to na boku też może być inny napis - bo tego z frontu już nie da się zrobić na boku.
    Nie do końca się z tym zgadzam. Możesz na grzbiecie zrobić prosty tytuł, ale używając tej samej czcionki i na pewno będzie to lepiej wyglądać.



    Skup się na jednej okładce, bo robiąc kilka od razu, powielasz te same błędy. Dopracujesz pierwszą, to będziesz wiedział jak dalej działać.
    Ciężko się odnieść do tego, co poprawiłeś, bo zastosowałeś się do niewielu rad. Z tyłu wyrównałeś screeny z obrazkiem z dołu i poprawiłeś opis. Oczywiście wygląda to lepiej, ale to tylko dwie poprawki z wielu, które powinny być zrobione. Na grzbiecie chyba zwiększyłeś nieco czcionkę, co dało efekt jeszcze większego przeładowania. Na froncie bardzo dobra zmiana ze spolszczeniem japońskich krzaczków. Tytuł wygląda całkiem fajnie U góry można dodać imiona i nazwiska głównych aktorów.

    Okładkę powinno się robić na szablonie. Gdy masz szablon z legalsem, logami itd. To wówczas widzisz, ile masz miejsca na grafikę i co Ci się tam zmieści, a tak, gdy upierasz się przy tym układzie, to ciężko Ci będzie pomieścić wszystko, czego brakuje.
    Proponuję poczytać ten wątek: http://www.okladko-maniacy.pl/showthread.php?t=9352 Od postu #13 ładnie jest wytłumaczone jak zacząć robić tył.
    OM

  2. Już 3 użytkowników podziękowało scooter29 za ten post

    aszka1 (21.01.2021),pytlaczek (13.01.2021),szobrycki (12.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •