Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Hybrid View

  1. #1
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    96
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Ech, ja tym bardziej nie wiem co powiedzieć, bo akurat żadne z proponowanych rozwiązań do mnie nie przemawia:

    "jak chcesz zostawić ten plakat to może zmień tło na biały kolor" - no właśnie nie, bo chodzi o to by całość była czarna, a plakat niejako na to nałożony,

    "może będzie lepiej wyglądać i trochę go powiększ do krawędzi" - tak nie zmieści, zamysł jest taki by było widać całość plakatu naniesioną na czarne tło,

    "Ten TT japoński nie wiem czy jest potrzebny może lepiej tylko polski dać" - ech, a to jest element, który najbardziej mi się podoba,

    "dać może czcionka inna bardziej żeby pasowała do Godzilli" - ta czcionka podobała mi się najbardziej więc ja raczej już nic lepszego nie znajdę ale jak ktoś zaproponuje coś konkretnego to rozważę (ja sam też za bardzo nie wiem jaka czcionka ma pasować bardziej do Godzilli)

    "te screeny może jednej wielkości otoczone jakąś ramką lub obrysem. Spróbuj je dać po jednej stronie pod sobą a opis obok nich mniejszą czcionką." - kompletnie nie podoba mi się takie rozwiązanie, układ screenów podoba mi się taki jaki dałem.


    Żebym był dobrze zrozumiany - nie neguję tych podpowiedzi, masz większe doświadczenie więc pewnie zaprojektowałbyś DUŻO ładniejszą okładkę ale to nie byłaby MOJA okładka.
    Tak samo jakbym zastosował Twoje podpowiedzi to już byłaby to TWOJA okładka.
    Dzięki za podpowiedzi ale... no wiem jak to napisać - po prostu wszystko diametralnie zmienia mój zamysł na tą okładkę i sprawia, że nie byłoby to co chcę osiągnąć.

    Ze względu na tak diametralnie radykalne podpowiedzi mam rozumieć, że ta okładka chyba kompletnie Ci się nie spodobała, co?

  2. Już 3 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (10.01.2021),roberto2005 (11.01.2021),szobrycki (10.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •