Pokaż wyniki od 1 do 15 z 70

Hybrid View

  1. #1
    Zarejestr.
    Jun 2011
    Skąd
    Pabianice
    Wiek
    45
    Postów
    4,889
    Punkty
    524,393
    Poziom
    100
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranOverdrive50000 Experience Points
    Odznaczenia:
    Posting Award
    Podziękuj
    8,069
    Thanked
    14,320 Times
    in
    2,585 Posts
    and
    7 Media
    Grafika ok, ale nad tekstami musisz popracować:

    1 - Klątwa Czarnej Perły:
    - Opis zdecydowanie jest za blisko górnej krawędzi. Wręcz początek opisu styka się z krawędzią. Przydałaby się przerwa około 5 mm. Musisz coś z tym zrobić. Zmniejsz czcionkę lub skróć opis.
    Ja proponuję dać inny opis, tu jest całkiem fajny opis.
    Jeśli pozostawisz swój opis, to w pierwszym wersie przed "Port Royal" niepotrzebne jest "W" a po "Port Royal" postaw przecinek. - Trzeci wers, zamiast "Czarnej Perle" daj "Czarna Perła" - Szósty wers, po "Sparrow" postaw przecinek. - Siódmy wers, po słowie "więzienia" postaw przecinek.
    - Dodatki masz nie po polsku. Masz tu utrudnione zadanie, bo wedle mojej wiedzy polskie wydanie nie zawiera dodatków. Musisz je przetłumaczyć.
    - Specyfikacja: W zasadzie po polsku to powinno być Dźwięk, a nie Audio (to akurat częsty błąd). I jak napiszesz Dźwięk, to podajesz: angielski, polski... a nie angielskie, polskie... Ścieżki dźwiękowe i napisy nie do końca pokrywają się z polskim wydaniem. Zobacz sobie na poralu (link z opisem)
    - Stopka, masz zły TT: Krabów - Karaibów - Reżyseria, wydaje mi się, że brak jest spacji między imieniem, a nazwiskiem.
    - Legals też jest za blisko dolnej krawędzi. W szablonie masz linię pomocniczą, która wyznacza odległość, jaka powinna być. Zdaję sobie sprawę, że ciężko będzie ci to poprawić, ale spróbuj. Rada na przyszłość, dobrze zacząć okładkę z gotowym legalsem, wtedy wiesz ile masz miejsca na grafikę.
    Rating reson - To znaczy powód cenzury. Musisz to uzupełnić, czyli wpisać, jaki jest powód cenzury.

    2 - Skrzynia Umarlaka:
    - Opis tak jak w pierwszej części zdecydowanie jest za blisko górnej krawędzi. Co do samego opisu mam jedną uwagę. Skoro w pierwszej części ostatni wers dałeś wypośrodkowany, to tu też by tak pasowało.
    - Dodatki tak jak w pierwszej części masz nie po polsku. Dodatkowo tekst nachodzi na kompas.
    - Specyfikacja: To samo co w pierwszej części.
    - Stopka: To samo co w pierwszej części.
    - Legals: To samo co w pierwszej części.

    Jeśli coś jest niejasne, to pytaj.
    OM

  2. #2
    Zarejestr.
    Aug 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    333
    Punkty
    13,256
    Poziom
    34
    Osiągnięcia:
    Veteran10000 Experience Points
    Podziękuj
    549
    Thanked
    1,429 Times
    in
    112 Posts
    and
    173 Media
    Dzięki,
    Wszystko poprawiłem i okładeczki wrzuciłem do galerii. :)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •