Pokaż wyniki od 1 do 15 z 70

Hybrid View

  1. #1
    Zarejestr.
    Aug 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    333
    Punkty
    13,256
    Poziom
    34
    Osiągnięcia:
    Veteran10000 Experience Points
    Podziękuj
    549
    Thanked
    1,429 Times
    in
    112 Posts
    and
    173 Media
    Dzięki koledzy za pomoc. Z okładką zacznę działać trochę w weekend bo teraz kategoryczny mam brak czasu. :(
    Co do wskazówek:
    @Matush
    Dzięki wielkie za wizualizację. Rzeczywiście front jak i kolor czcionek na tyle wyglądają lepiej. Pobawię się trochę maskami ale z nimi zawsze mam problem.

    @pytlaczek
    Ok, spróbuje z taką wersją.

    @GAROT
    Legals - zgadza się. Twoje spostrzeżenia są trafne. :) Pod niebieską czcionką dałem trochę żółtej aby była bardziej widoczna.
    Co do monet to dałem je ponieważ zupełnie nie wiedziałem jak zapełnić puste miejsce. Będą one tylko i wyłącznie w pierwszej części. W kolejnych okładkach będą powtarzać się tylko liny jako obramowanie opisu.

  2. #2
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,084
    Punkty
    88,215
    Poziom
    92
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,478
    Thanked
    6,642 Times
    in
    912 Posts
    and
    741 Media
    Cytat Napisał meaner Zobacz post
    Co do monet to dałem je ponieważ zupełnie nie wiedziałem jak zapełnić puste miejsce. Będą one tylko i wyłącznie w pierwszej części. W kolejnych okładkach będą powtarzać się tylko liny jako obramowanie opisu.
    To może warto pokombinować z grafiką w to miejsce lub pomyśl co dasz w kolejnych częściach, aby nie było tylko lin.
    Projektowanie okładek to nie Hobby to Pasja Kliknij Aby Odwiedzić Moją Galerię

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •