Pokaż wyniki od 1 do 15 z 45

Temat: Epicentrum

Hybrid View

  1. #1
    Zarejestr.
    Jun 2011
    Skąd
    Pabianice
    Wiek
    45
    Postów
    4,890
    Punkty
    555,292
    Poziom
    100
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranOverdrive50000 Experience Points
    Odznaczenia:
    Posting Award
    Podziękuj
    8,073
    Thanked
    14,324 Times
    in
    2,586 Posts
    and
    7 Media
    He he, Marek te gratulacje to nie na miejscu są. Wyraźnie napisałem, że mi się nie podoba ta rura, a karnisze mam inne

    Ja wiem, że ty wiesz i ja też to wiem jak łatwo zrobić screena i jak trudno zrobić grafikę na okładce. Robisz projekt, ja się wypowiadam, doradzam najlepiej jak umiem, piszę co mi się podoba, a co nie. Nie znaczy to, że zawsze musisz korzystać z moich propozycji. Na końcu Ty decydujesz czy moje propozycje są dobre i czy z nich skorzystasz bo to twój projekt i twoja wizja.

    Na twoim miejscu był bym ostrożny z propozycja drugiej wersji tyłu "dla nas" - bo możemy mieć wiele propozycji zmian A tak na poważnie to wygląda dużo lepiej. Nawet gdybyś zostawił tak jak jest teraz to w moim wysublimowanym guście bije na głowę poprzednią wersję, a jak jeszcze dopieścisz to będzie cacuszko. Ja proponuję tag dać nad opis. Chyba, że masz inny pomysł z zagospodarowaniem miejsca po "karniszu"

    Edit:
    Nawiązując do wypowiedzi przedmówcy dotyczącego trzeciego screena to nie szukał bym na niego miejsca na siłę. Uważam, że już lepiej będzie zostawić tylko dwa screeny.
    Ostatnio edytowane przez scooter29 ; 02.01.2015 o 12:36
    OM

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •