Jako że jestem fanem serialu to również coś pomogę :)

1. ostatni screen wydaje mi się zbędny, lepiej dobierz inny w kolorach zbliżonych do reszty. Proponuję Daenerys Nie umieściłeś jej a w końcu to bardzo ważna postać :)
2. Proponuję rozjaśnić 1 i 3 screen, albo lekko ściemnić 2 aby się ze sobą zgrały.
3. W credits 3 pierwsze nazwiska aktorów masz inne niż na przodzie. Powinieneś te same dawać, przecież na froncie to powinni tez być 3 najważniejsi. Ja wiem że w serialu to ciężko a zwłaszcza w GoT gdzie jest wiele postaci, ale powinieneś w obu miejscach pierwszych 3 o tych samych nazwiskach użyć.
4. Nie potrzebnie dałeś aż 3 loga z regionem. Wydaje mi się że tylko jedno wystarczy, jak to europejska edycja to wystarczy 2 :) W te miejsce możesz wstawić logo HBO + swój nick/podpis albo po prostu coś innego np. logo 5.1 czy jakieś inne.
5. Te wolne miejsce pod opisem, co planujesz tam dać? Jak nic nie masz jeszcze to może jakiś bohaterów z tego sezonu?
6. Myślę nad fontami w cytacie i opisie, i wydaje mi się że skoro to średniowieczny serial to font powinien być szeryfowy, czyli z takimi dziubkami na krawędziach tak jak masz np na froncie. Proponuję zobaczyć coś podobnego, przynajmniej jak w cytacie, bo teraz na froncie masz całkiem inną typografię niż na tyle.

Mam nadzieję że coś pomogłem :) czekam na dalszy rozwój, dobrze ci idzie jak na 1 cover :) Pozdrawiam!

EDIT: Gdy napisałem posta ty już wgrałeś poprawioną wersję ze screenami, i dokładnie czytałeś mi w myślach Dobra robota!