Usuń logo Disney z frontu. Tytuł możesz dać trochę niżej i nad nim wpisać nazwiska aktorów. Wydaje mi się, że poprzedni front był lepszy niż ten, no ale to może kwestia gustu. Może w tle na froncie dodaj ten taki lecący "pociąg", powinien pasować plus te takie dziwne statki, żeby nie było tak pusto.

Cyfrowa rzeczywistość jakoś średnio pasuje, może to wina koloru, może czcionki, może za duża czcionka, trzeba by pokombinować.

Jeżeli chodzi o tył, to zrób oficjalny legals na dole, wtedy nie musisz zamieszczać takich byczych screenów, możesz screeny zrobić dużo mniejsze i ewentualnie dać ich więcej , ze 4 czy 5 szt, w ładnych ramkach używając efektu podobnego jaki masz zrobiony na Tytule frontowym. Dysk kobitki trzeba by chyba pokolorować, bo teraz jest kiepsko trochę wygląda.

Jeżeli w dodatkach specjalnych jest zwiastun filmu Auta 2 to logo "Auta 2" nie musi być aż takie duże, możesz je położyć zaraz przy wpisie o zwiastunie w ramce, teraz trochę za bardzo rzuca się w oczy.
Logo Blu-ray z tyłu na górze też nie za bardzo pasuje i nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego nad opisem jest tekst "Efekty Specjalne" po co to jest i do czego pasuje teraz?

Może spróbuj zrobić jakąś scenę akcji na froncie tak jak już pisałem i do tego z tyłu nad opisem też by się coś ciekawego przydało. Idziesz w dobrym kierunku, ale musisz załapać co powinno się znaleźć na okładce.


Nie wiem czy to pomoże, ale można zacząć też przygodę okładkową w ten sposób, że bierzesz plakat oficjalny na którym trochę się dzieje, w sensie jest jakaś ciekawa scena , np coś takiego:



Zbierz materiały z tego filmu, aby wykonać to samo, lub bardzo podobnego. To chyba najłatwiejszy sposób, aby załapać składanie grafiki do filmów na początek.

Tak samo możesz zrobić z tyłem, z tym że na tył trzeba dodać już kolejne elementy jak :
screeny (chyba, że robisz jedną scenkę dosyć bogatą w grafikę, wtedy może screeny pominąć, poniżej przykład:
con_air_mini.jpg

Napiszesz mi, że nie podoba ci się szablonowe podejście do tematu, ale uwierz mi, że o to w tym właśnie chodzi, aby wszystkie potrzebne informacje były zawarte na okładce. Spróbuj w ten sposób, a z czasem na pewno uda ci się wyrobić własny styl projektowania okładek oraz zamieszczania info na nich i wszystko będzie na swoim miejscu, pomimo tego, że zrobisz to po swojemu.