Pokaż wyniki od 1 do 15 z 117

Threaded View

  1. #11
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,084
    Punkty
    88,215
    Poziom
    92
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,478
    Thanked
    6,642 Times
    in
    912 Posts
    and
    741 Media
    Fajnie, że pasi.

    Piobaks, jeżeli chodzi o wspólny grzbiet to w przypadku gwiezdnych wojen może być problem. Wiem, że gwiezdne są tylko jedne, ale wiedziałem też jak zaczynałem robić tą kolekcję, że mają powstać kolejne epizody plus jakieś osobne filmy, może nie tyle związane z głównym wątkiem, ale coś tam ma być więc ciężko by było później rozbudować grzbiet, a robić od nowa pewnie nikomu by się nie chciało. Kolejna sprawa jest taka, że ogólnie jest ciężko o materiały w dosyć dobrej jakości zwłaszcza do starej trylogii, a powielać to co jest użyte na froncie chyba nie ma sensu. Ja tu nie wiem czy mi się uda skończyć 6 ep bo kiepsko z materiałami, a tu o grzbietach mowa hehehehe.


    Cytat Napisał rakord Zobacz post
    Problem w tym że jak Marcin skończy również kolekcję komiksów...
    hehhee to chyba będzie odwieczny problem Marcina , bo tego jest za dużo, że udało się skończyć, tym bardziej, że cały czas coś nowego przybywa czy to z filmów czy z animacji. Najchętniej to bym się sklonował chociaż na kilka miesięcy, żeby nadgonić.

    Dzięki za komenty.
    Projektowanie okładek to nie Hobby to Pasja Kliknij Aby Odwiedzić Moją Galerię

  2. Następujący użytkownicy podziękowali Matush za ten temat.

    luciow (24.02.2018)