Cytat Napisał emilwiaderny Zobacz post
Ja ma taka uwagę że nie mam uprawnień do ściągnięcia tych cholernie dobrych okładek :P tzn nie mam star trek 2009 i star trek w ciemność :) moja prośba jest pewnie sprzeczna z regulaminem, ale trudno, dla tych prac o to poproszę, a głównie autora, jeśli mogę prosić o te dwie na adres wyzghghh@xx.x, błagam nie banujcie mnie a to :P hihi Mareczku błagam :)
Kiedyś, ten temat był gruntownie roztrząsany na łamach forum i niejaki Waldek bardzo dosadnie wypowiadał się na temat dostępu do okładek. Sam je robiłeś i wiesz, że pisane w ten sposób posty kwalifikują się do bańki. Na temat braku czasu, itp. nie będę się tu rozpisywał, bo to nie ten dział. Wiem jedno. Każdy, kto tylko chce ma dostęp do zasobów forum. A utrata tych przywilejów nie wiąże się tylko z "widzimisię" administratora. I nie pisz, że jesteś z nami jak cię nie ma.

Cytat Napisał Dworek Zobacz post
Huh, to już ja bym napisał tych PW, oj rozpisałbym się Ale spoko czkam na swój czas i przyatakuję za niedługo jakimiś okładkami ;-p
No właśnie. Jak bym wyglądał względem takich kolegów? Panie Dworek - no to grzecznie czekamy !