Cytat Napisał piobaks Zobacz post
Szanowny @lukaszyna, bardzo żałuję, że zapomniałeś o kontynuacji swojej super kolekcji dla fanów DVD.
Rozumię, że @Matush przekonał cię do DB, ale najważniejsi wolą ten format.
Nic na to nie poradzę, ale może którykolwiek szef ujawni ci, że twe prace są w jego kolekcji.
Ja pokazałem, że wszystkie twoje poprzednie prace w DVD stoją na mojej półeczce (choć czterech jeszcze nie miałem wydrukowanych).
Wielki szacuneczek dla twoich prac.
To czy kogoś przekonywałem czy nie to już nie powinno cię interesować!

Piobaks weź już wyluzuj z tym jęczeniem o wersje dvd każdemu co wykona okładkę do bluray. Zauważ, że każdy robiący stara się w miarę pogodzić oba formaty. Może nie czytałeś od początku tego tematu, ale już wspominałem w nim, że będą obie wersje komiksów i DVD I BLURAY!

Jak czytam twoje komenty, a większość z nich ostatnio to wymuszanie produkcji okładek dvd to aż się odechciewa robić cokolwiek.
Dla wielu format dvd to już muzeum, dla innych nie, ale wydaje mi się, że i tak staramy się robić i to i to. Są rzeczy ważne i ważniejsze, ale niestety nie każdą wersję projektu da się łatwo przerobić na drugi format. Nie wiesz tego, bo nie robiłeś okładek więc uszanuj to, że ci co robią głównie okładki bluray , od czasu do czasu zrobią też wersję dvd. !


Pozdrawiam
M