Cytat Napisał lukaszyna Zobacz post
- front wygląda jak rysunkowy, czy wszystkie będą w ten deseń robione? Bo jeśli tak to chyba i postacie na tyle powinny mieć ten sam efekt, o ile jeszcze nie mają bo na mini nie mogę tego dostrzec.
Myślę, że w kolejnych wyjdzie już normalnie ze zdjęć czy plakatów, tutaj niestety frontowa grafika jest raczej malowana (coś Venome znalazł w sieci i podesłał), z tyłu jest z plakatu i z foty ale raczej zbliżone do siebie gradacją.

Cytat Napisał lukaszyna Zobacz post
- Pytlaczek dobrze gada z tymi rozdarciami na górze, wydaje mi się, że powinny być bardziej ostre i końcówki papierowe im nie zaszkodzą.
Poniżej daję tył w powiększeniu to sobie zobaczycie jak to wygląda.

Cytat Napisał lukaszyna Zobacz post
- te niebieskie tło z tyłu może jakoś ujednolicić? aby nie było później problemów z innymi okładkami
Myślę o tym cały czas, ewentualnie można robić tylną część pod kolor frontu kolejnych filmów.


Cytat Napisał lukaszyna Zobacz post
- tytuły grzbietowe może dać jedną czcionką dla wszystkich produkcji? i jakimś ciemniejszym kolorem? Ujednolici to trochę całą kolekcję i myślę że będzie dobrze wyglądać jak wszystkie staną obok siebie.
Jedna czcionka odpada, będą takie jak były dodawane w filmach/animacjach, odnośnie koloru to to dałem już ciemniejszy na grzbiecie w tym CA.
Szukam cały czas ciekawy efekt na TT, z czasem coś się znajdzie

Captain_America_Marvel_Collection_OM 9 cut mini.jpg

Captain_America_Marvel_Collection_OM 9b mini.jpg

Captain_America_Marvel_Collection_OM 9a mini.jpg