Cytat Napisał lukaszyna Zobacz post
Grzbiet: niby wszystko z nim ok, ale jakoś mi nie leży. Może ramkę dać w gradiencie czerwony-niebieski z tła, bo ten piaskowy kolor jakoś tak dziwnie wygląda. Ten piaskowy kolor dobrze będzie wyglądać na przetarciach krawędzi, o których wcześniej wspomniałem.
zobaczę co i jak.


Cytat Napisał lukaszyna Zobacz post
Tył: pierwsza wersja zdecydowanie lepsza (chodzi o kolor ramki od credits'ów). Co do reszty to tak: dolne screeny pod creditsem raczej zbędne, można tak upchać notkę autorską OM i powinno wystarczyć. Górne screeny zabierają za dużo miejsca, ale sam efekt na nich zastosowany kozacki :). Koncepcję tyłu widziałbym tak: pod tym małym rozdarciem z komiksem dać pasek nawiązujący do tego z górnej części frontu, a w nim jakiś cytat/tag czy cokolwiek uznane za stosowne. Poniżej ze 2 screeny w efekcie jak teraz mają, tak aby zapełniły lewą stronę, fajnie by wyglądało jakby wchodziły pod tarczę. Opis normalnie dać na teksturce papieru, a dodatki w nieregularnej prostokątnej ramce pod opisem, już w kolorze tekstury, znaczy się piaskowym.
W sumie to było zaplanowane, aby tyle miejsca zajmowały i wrzucić tam jeszcze właśnie na nie jakąś chmurkę z dodatkami ( wiem, że zakryje się trochę te screeny, no ale przecież nie muszą być chyba aż tak widoczne w całości, no ale zawsze można coś poprawić. Tył miał wyglądać właśnie typowo jak komiks dlatego takie screeny dałem, ewentualnie zobaczę jeszcze inny układ tych screenów.

nom, chętnie zobaczę jak to rozplanujesz więc czekam ... PSD masz więc do roboty heheeeh


Cytat Napisał lukaszyna Zobacz post
No i same tło jednak dałbym pod kolor tła z frontu. A przetarcia imitujące zdartą farbę drukarską dopełnią dzieła zniszczenia
tutaj mi się wydaje, że tak jak jest z tym kolorem to jest najlepsze rozwiązanie, bo ten kolor wtedy by został na wszystkich innych okładkach taki sam, nie trzeba będzie zmieniać. Skoro komiks to raczej kolor papieru mógłby zostać na wszystkich jednakowy.